Choď na obsah Choď na menu
 


Známkovanie 4.kola

12. 4. 2010

Takéto hodnotenia padali v 4. kole


Let´s Dance - 3. kolo - Všetky páry

 Patrícia Vitteková - Milan Plačko (Paso Doble)
4-5-5-4


Jozef Bednárik: Moji podriadení povedali všetko.Odišiel dobrý deduško, prišiel čierny hríb satan.
Tatiana Drexler: Na 20 sekúnd ste to vzdala. Keby ste boli normálny pár, tak to skončí bitkou.
Dagmar Hubová: Začiatok bol pôsobivý, minulotýždňová sedmička vám pomohla. Nastali krokové zmätky. Konštatujem, že sa zlepšujete z kola na kolo.
Zdeněk Chlopčík: Na dnes som sa tešil, ale som veľmi sklamaný. Keď sa niečo nepodarí, nemôžete to ukazovať. To bola zásadná chyba, že ste to na sebe dali poznať. Vyzeráte skvele.

Miro Šmajda - Katarína Štumpfová (Slowfox)
4-3-3-2


Jozef Bednárik: Slowfox je môj najobľúbenejší tanec. Je ťažké z rockera urobiť smotanového. Hugh Grant sa nekonal. Starý dobrý kaprík s otvorenými ústami.
Tatiana Drexler: Zase to nešlo. Vy ste bol ako v ryžovom poli, zase to nevyšlo. Žiaľ nedám vysokú známku.
Dagmar Hubová: Mali ste trénovať 24 hodín denne, ste mladí, máte na to. Zavadzajú vám vlastné nohy.
Zdeněk Chlopčík: Bolo to zlé. U nás hovoríme: „Naser se a makej!“

Nela Pocisková - Peter Modrovský (Paso Doble)
7-6-5-4


Jozef Bednárik: Nemôžem povedať, že to bol tanec večera. Choď k Mázikovej a ona ti dá lognúť z fľaše „herecký temperament“.
Tatiana Drexler: Všetko je technicky v poriadku. Dnes ste boli zhrbená, to je novinka. Srdiečko mi neposkočilo. Nič to so mnou nerobí.
Dagmar Hubová: Stále ste poslušná žiačka. Nevidím v tom váš názor.
Zdeněk Chlopčík: Pekná choreografia, slušne zatancované. V rotáciách ste stuhnutá. Čakal som viac. Paso je vášeň, emócie. Vy ste žena a od vás to čakám.

Andy Hryc – Michaela Marková (Slowfox)
5-4-4-3


Jozef Bednárik: Andy mal ťažkú úlohu. Urobil z toho groteskný tanec. Ďakujem veľmi pekne. Bolo to veľmi dobré. Keď si sa mal premeniť na Freda Astéra, bol si ako kombajn.
Tatiana Drexler: Bolo to zábavné. Rospoznať slowfox bolo ťažké. Nedalo sa netrafiť kroky.
Dagmar Hubová: Začiatok bol super, ocenila som, že na zemi bola partnerka a nie vy. Doteraz ste v každom tanci boli na zemi vy, Andy.
Zdeněk Chlopčík: Rozkošné to bolo. Všetky kroky boli cez pätu. Groteska to bola dobrá, ale slowfox to dobrý nebol.

Martina Šimkovičová - Tomáš Antálek (Slowfox)
6-6-7-6


Jozef Bednárik: Mne sa to páčilo. Elegantný duet, držanie OK, rytmické často milé. Porotu poprosím známky vyššie ako 5.
Tatiana Drexler: Som vďačná Martinke, že som videla slowfox aj kroky, ktoré poznám. Pár krôčikov aj nevyšlo. Reálne dobrý pokus o slowfox.
Dagmar Hubová: Pripájam sa k tomuto. Doteraz to bol najlepší sloxfox, všetka česť.
Zdeněk Chlopčík: Chcel by som oceniť partnera, ten dával tancu charakter. Bolo to dobré, ale aj pár chýb. Súhlasím, že dnes najlepší slowfox, páčilo sa mi to.

Roman Pomajbo - Natália Glosiková (Slowfox)
5-4-5-7


Jozef Bednárik: Roman má za sebou krásny životný tanec. Toto bolo trošku statické. Ako predseda nariaďujem porote, aby otcovi Pomajbovi prepáčili prípadné netechnickosti.
Tatiana Drexler: Šťastie z vás žiarilo. Prvé dva kroky boli dobré, ale potom to skončilo. Celý čas som mala strach, že spadnete na partnerku. Pokus to bol.
Dagmar Hubová: Musím pochváliť držanie tela. Oceňujem rafinované šaty partnerky, ktoré pútali pozornosť a schovali Romanove chyby.
Zdeněk Chlopčík: Mne sa to veľmi páčilo, bol to krásny slowfox. Bolo to pekné, vtipné. Ja to ohodnotím dobre.

Elena Podzámska - Matej Chren (Paso Doble)
8-7-7-7


Jozef Bednárik: Konečne herecký tanec, po tomto som túžil. Bol aj tanec aj príbeh. Najkrajšie dnes, zatiaľ. Už som sa zmenil na dobrého deduška.
Tatiana Drexler: Prvýkrát v súťaži to bol kompaktný tanec.
Dagmar Hubová: Považujem to na najlepšie paso doble večera. Aj rytmicky veľmi dobré. Bolo tam tempo aj švih. Elenka, obdivujem vás, že ste to dotancovali, aj napriek tomu, že sa vám rozpadal účes.
Zdeněk Chlopčík: Bolo to nádherné. Prvýkrát som mal husiu kožu. Chválim Maťa, bol to tanec ako na súťaži. Elen, vy ste sa nechali strhnúť. Pekne technicky zvládnuté. Ďakujem.

Eva Máziková - Štefan Čermák (Slowfox)
7-5-5-5


Jozef Bednárik: Bol tam aj príbeh. Nenašla si psíka, našla si Štefana. Chválim Evu, že na chvíľu zviazala svoj temperament.
Tatiana Drexler: Intenzívne chválim s akou radosťou tancujete. Bijete sa súťažou tak, ako som dávno žiadnu dámu v našich rokoch nevidela.
Dagmar Hubová: Oceňujem disciplínu s akou ste sa poddali partnerovi. A slowfox bol slowfox.
Zdeněk Chlopčík: Celkom pekné, veľa dobrých krokov. Vadila mi vaša ľavá ruka, stále ste s ňou mikali.

Simona Krainová - Erik Ňarjaš (Paso Doble)
7-6-6-5


Jozef Bednárik: Simonka bola ako ušľachtilá kobilka a Erik ju krásne krotil a zabodovalo to nielen u mňa, ale aj u publika.
Tatiana Drexler: V mojej dedinke sa to páčilo. Tam, kde ste stáli sama bolo cítiť neistotu. Také pasáže navrhujem obmedziť.
Dagmar Hubová: Ste krásny pár. Bolo medzi vami dobré napätie. Chváli Simonine ruky.
Zdeněk Chlopčík: Krásne vyzeráte, naozaj chválim. Základný postoj bol trošku neistý. Panva a ramená nevyzerali ako mali.