Choď na obsah Choď na menu
 


Nik lepší neexistuje

3. 5. 2010

Nikto lepší než Nela neexistuje! V nedeľu prevalcovala Let´s Dance

 

Divákov v Starej tržnici očarila Nela Pocisková. Jediný muž v šou, Miro Šmajda, postúpil na úkor Eleny Podzámskej.

 

Nela Pocisková je už teraz hviezdou šou.
Nela Pocisková je už teraz hviezdou šou.

Siedme kolo Let´s Dance "odpálila" tancom cha-cha Elena Podzámska. "Bola to dosť agresívna cha-cha. Už som ťa videla lepšie zatancovať latinskoamerické tance," povedala na jej adresu Dagmar Hubová. V podobnom nelichotivom tóne prvý tanec večera zhodnotila aj Tatiana Drexler. "Ale choreografia bola nápaditá a ja som si všimol najmä vaše nádherné nohy. Ako je možné, že až teraz?," ukončil vyjadrenia porotcov Chlopčík.

Napriek krásnym nohám sa stala cha-cha pre Elenu labuťou piesňou. Porota sa rozhodla poslať ďalej jediného muža šou, Mira Šmajdu, ktorého tango u porotcov konečne zabodovalo. "Bol to zatiaľ váš najlepší tanec, napriek tomu som v ňom chyby videl," vyjadril sa Zdeněk Chlopčík. Za skvelý výraz Šmajdu pochválila Tatiana Drexler. "Tango malo emóciu, bolo to krásne," povedala Drexler a v pozitívnom duchu sa na adresu superstaristu vyjadril aj Jozef Bednárik.

Martina Šimkovičová a jej nežná rumba očarila všetkých porotcov. "Pre mňa prinášate na parket neafektované ženstvo," vyjadril sa Bednárik. Za najusilovnejší pár celej šou ich označila Dagmar Hubová. "Mne sa vaša rumba veľmi páčila. Istota, s akou ste tanec predviedli, je u vás neočakávaná a milo ma prekvapila," zhodnotil Zdeněk Chlopčík.

Druhú cha-chu večera predviedla Patrícia Vitteková. "Boky sa hýbali, kolená vystreté, emócie skvelé," pozitívne zhodnotila Tatiana Drexler. A rovnako sa tanec Patrície Vittekovej pozdával aj Dagmar Hubovej. "Ste na parkete dáma boky sa hýbali. Ale v istých častiach choreografie ste boli neistá," povedal Chlopčík.

"Standing ovations" a štyri desiatky si za svoj quickstep v Starej tržnici vyslúžila Nela Pocisková. "Bolo to úžasné, prekročilo to všetky hranice, ktoré sa v Let´s Dance prekročiť dali," povedala Tatiana Drexler. Jej skvelý výkon "donútil" Jozefa Bednárika dokonca rapovať. A z jeho úst zneli naozaj ódy na tanec mladej herečky. V absolútnom šoku bola Nela ešte aj po skončení šou. "Bol to neopísateľný pocit, ale ešte viac ako chvály z úst poroty ma dostalo publikum v Starej tržnici. Práve diváci a ich potlesk sú hlavným dôvodom, prečo sa zo mňa stala herečka a prečo chcem toto povolanie robiť tak dlho, ako sa bude dať," povedala dojatá Nela.

Po Nele sa zmocnila mikrofónu Eva Máziková a úvodné melódie svojej rumby si aj zaspievala. "Boli tam problémy s rovnováhou," začala Dagmar Hubová. "Ja som taká rozcítená z vášho tanca, že som prehliadla všetky nedostatky," zhodnotila Drexler.