Choď na obsah Choď na menu
 


Nela si víťazstvo slastne odplakala!

31. 5. 2010

Nela si víťazstvo slastne "odplakala"!


Nela si víťazstvo slastne

 

Posledný tanec tohtoročnej jarnej, tanečnej šou, Let's Dance, je dotancovaný, tanečné topánky opotrebované, svetlá v Starej tržnici zhasli. Nostalgia sa tlačí do myslí tanečníkov, aj všetkých ostatných, ktorí šou pripravovali, či tých, ktorí ju napäto sledovali. Posledné tri mesiace boli nabité tancom, smiechom, odretými nohami, ale aj mimoriadnymi zvratmi v podobe odstúpení niektorých tanečníkov. Eva Máziková a Nela Pocisková sa však nevzdali! Vydržali až do konca a bojovali všetkými zbraňami, ktoré vo svojej ženskej výzbroji našli.


Kráľovnou sa však mohla stať len jedna a už od včera ňou je Nela Pocisková. Táto mladučká, 19-ročná, multitalentovaná a krásna žena si získala srdcia všetkých! Od samého začiatku boli spolu s Petrom Modrovským preferovaným tanečným párom, no to im nedovolilo zaspať na vavrínoch! Nela poctivo trénovala a zlepšenie sme mohli vidieť z kola na kolo. Celé jej tanečné snaženie vyvrcholilo včera večer v poslednom tanci, kde predviedla dych vyrážajúci freestyle!


Pôsobilo to nespútane, živelne a krásne
. Mali ste pocit, že na parkete okrem nej nikto nie je, že kulisy akoby zbledli, keď sa predviedla v zlatom, priliehavom overale. Choreografia, v ktorej začala ako mníška, sa premenila na tanec budúcnosti, ktorému aj skúsený Modrovský ledva stačil! Nela Pocisková sa stala kráľovnou, akú sme v Let's Dance ešte nevideli... Vo videu uvidíte jej bezprostredné reakcie po skončení večerného priameho prenosu.

Video nájdete na linku uvedenom dole:

http://letsdance.markiza.sk/clanok//dennik/nela-si-vitazstvo-slastne-odplakala.html