Choď na obsah Choď na menu
 


Na rovnakej čiare ako iní

2. 5. 2010

Pocisková: V Let´s Dance som na rovnakej štartovacej čiare ako ostatní

 
Favoritka Let´s Dance Nela Pocisková sa necíti byť nijako zvýhodnená pred ostatnými súťažiacimi.
Speváčka a herečka Nela Pocisková sa predviedla v najodvážnejšom kostýme večera.
Speváčka a herečka Nela Pocisková sa predviedla v najodvážnejšom kostýme večera.

Herečka Nela Pocisková patrí v šou Let´s Dance jednoznačne k favoritom. Porota je k jej výkonom známkami štedrá každý týždeň a teší sa aj zo značnej diváckej podpory. A hoci by sa mohlo zdať, že ostrieľaná herečka je na priame prenosy zvyknutá a s trémou nemá žiaden problém, opak je pravdou. "Ja som si myslela, že práve preto, že robím niekoľko rokov divadlo, bude Let´s Dance o niečo ľahšie a celú šou prežijem akosi jednoduchšie. Ale strašná tréma, ktorá ma ochromila najmä počas prvých kôl, prekvapila aj mňa samú," prezradila Nela.

Nelu Pociskovú ochromila tréma, s ktorou nepočítala

 

Keďze Nela naozaj predvádza skvelé tanečné výkony, mnohí ľudia si myslia, že vďaka svojmu účinkovaniu v muzikáloch má tanečné začiatky za sebou a tým pádom pred ostatnými veľkú výhodu. "Možno si diváci myslia, že vďaka divadlu mám za sebou tanečnú prípravu, ale nie je to pravda. V muzikáloch síce tancujem, ale to nie je na takejto profesionálnej úrovni. Ja som v detstve skúšala iba hip-hop ako koníček a to je všetko. Začínala som na tej istej štartovacej čiate, ako ostatní súťažiaci v Let´s Dance," hovorí.

Okrem tanečných, má Nela aj seriálové povinnosti. Ako ich popri tréningoch zvláda? "V Ordinácii v ružovej záhrade mi vychádzajú v ústrety a šetria ma. Nemám tak veľa natáčacích dní ako pred šou. Ale na tom sa sa s produkciou seriálu dohodla vopred, lebo som tušila, že to bude časovo náročné."